„Lojalność nigdy nie może być nałożona przez siłę, strach, niepewność lub zastraszanie. Jest to wybór, który tylko silne charaktery mają odwagę podjąć.” -Paulo Coelho.

Często słyszę, że to moje ulubione słowo 🤗 jak Ty to zawsze mówisz? Trzeba być jakim? Lojalnym… skoro to dla mnie takie ważne słowo to może opowiem trochę jak je postrzegam. Dlaczego uważam, że to stan umysłu i wybór serca? I dlaczego jest tak ważna myślę, że nie tylko dla mnie… lojalność to zaufanie.

Wiecie czego boję się najbardziej? Zdrady… to jedyna rzecz w życiu, która mnie przerasta, z którą sobie nie radzę…zwyczajnie się jej boję.

Zaufanie i lojalność w związku to podstawa wszystkiego. I nie chodzi o to żeby rezygnować z siebie, swoich przyjaciół, ze swojego świata. Chodzi o to żeby nie dawać powodów do niepewności. Żeby być teraz, zawsze, na pewno…

W byciu uczciwym nie chodzi tylko o to żeby nie odpisywać na smsy do innej dziewczyny tylko o całokształt bo uczciwość to wybór serca i nie można być lojalnym na siłę. Jeśli tego nie czujesz odejdź bo bycie lojalnym to nie szukanie kogoś bardziej atrakcyjnego, bo bycie lojalnym to pewność, że masz w rękach szczęście i dbasz o nie każdego dnia.

Jeśli jesteś lojalny to wszystko wokół jest jasne, nie ma niedomówień i flirtów na boku, po kryjomu. Jedno jest pewne, jeśli jesteś na siłę uczciwy to nie dasz rady, spróbujesz, będziesz szukał i w końcu pękniesz. Zdradzisz, zranisz pytanie tylko po co?

Zawsze wychodziłam z założenia, że lepiej szczerze powiedzieć, że nie jest się szczęśliwym niż zdradzać. Odejść i spróbować poukładać wszystko od nowa. Bycie lojalnym to danie jasnego przekazu wszystkim dookoła, że to co masz nie jest na chwilę!!! Jedno jest pewne, jak trafisz na właściwą osobę to bycie lojalnym będzie niebywale proste!!!

P.S. Jak dla mnie idealny na sobotnie popołudnie 🙂

https://m.youtube.com/watch?v=IH-AjpkwtE4